Garáž s omítkou a sedlovou střechou pro 2 auta

Garáž s omítkou a sedlovou střechou pro 2 auta

Montované plechové garáže se sedlovou střechou jsou neustále velmi oblíbené i díky svému klasickému vzhledu.

Díky této konstrukci jsou garáže stabilní, velice odolné a z hlediska povětrnostních podmínek mají velikou výhodu při odvádění vody a zvládání zatížení sněhem.

Chladné počásí a zima vás nezaskočí. Stavíme všechny garáže i v zateplené verzi a vhodné do zón s 3.sněhovým zatížením.

  • Základní údaje
  • Konstrukce garáže
  • Střešní krytina a atika
  • Omítka
  • Vrata
  • Fotogalerie

Plechové garáže s omítkou KABE FARBEN jsou svým vzhledem k nerozeznání od klasických zděných garáží. Ceny jsou poloviční oproti zděné variantě.

Rychlá, jednoduchá montáž bez těžké techniky, neponičí Vám tak dosavadní dlažbu či chodník. Navíc do 25m2 nepotřebujete dle nového zákona stavební povolení.

Konstrukce garáže je vyrobena ze samonosných stěn 100% pozinkovaného plechu o síle 1,5 mm+0,7 mm vnitřní kazetová výplň. S venkovní hladkou stěnou, opatřenou stříkanou fasádní omítkou KABE Farben o zrnitosti 2 mm. Tento typ konstrukce se vyznačuje vysokou stabilitou a nosností. Spoje tvoří pozinkované profily včetně spojovacích materiálů a vnitřní stěny jsou opatřeny bílou akrylátovou barvou.

Bohatá variabilita zpracování a doplňků v příplatcích Vám rázem garáž oživí či naopak příjemně zakomponuje k Vašemu domu.

Nosnou konstrukci tvoří tzv. trojúhelníky - Profily tvářené za studena z pozinkovaného materiálu o tloušťce 1,5 a 2 mm, minimální počet trojúhelníků 3 ks, aby garáž byla v souladu s požadavky na zatížení sněhem v zóně 3.

Standardní objekt má dvojí krytou střechu, kde první vrstva je trapézový pozinkovaný plech, - zatímco druhou horní vrstvu tvoří střešní krytina. Použití dvojité střechy snižuje tepelné mosty objektu v létě i v zimě.

Standardní sklon střechy je s úhlem 16 °- 27 °. Je vyrobena se sklonem na strany, na přání je možné měnit úhel a směr pádu střechy.

Atika je tvořena hladkým pozinkovaným plechem s akrylátovým povrchem.

Díky sedlovému stylu střechy Vám voda, kroupy, sníh apod. stečou po krajích a eliminuje se tak stání vody, rovněž sníh bude mít tendenci sklouznout po střeše.

Barevné varianty střešní krytiny

Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny Vzorník barev střešní krytiny

Nabízíme výklopná vrata Hörmann Berry bílá nebo v příplatku segmentová garážová vrata Hörmann LTE 40, EPU 40.

Pohon v případě sekčních vrat: elektrický pohon Promatic či pro větší velikosti Supramatic včetně dálkového ovladače.

Chráněná ze všech stran díky chytrým detailům

Flexibilní ochranné kryty a ochranné lišty. Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák a flexibilní umělohmotné lišty mezi křídlem vrat a rámem. Snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

Optimální zajištění s dlouhou životností

Bezpečnostní systém s vícenásobnými pružinami. Pokud by se po mnoha letech některá z pružin na ramenu páky zlomila, ostatní neporušené pružiny vrata udrží.

Tak jsou vrata spolehlivě zajištěna proti pádu. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením.

Uživatelsky příjemná při otevírání i zavírání. Ovládání zvládne i žena

Bezpečně otevřeno. Po úplném otevření se vrata utlumí na dorazu a v prohlubni kolejnice se bezpečně zastaví.

Komfortně uzavřeno. Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera.

Plechové garáže s omítkou KABE FARBEN jsou svým vzhledem k nerozeznání od klasických zděných garáží. Ceny jsou poloviční oproti zděné variantě.

Barevné varianty omítek

Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky Vzorník barev omítky

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat... Obratem odpovíme!

telefon  +420 777 819 664